(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WQ5P7LH');
Trening z taśmami TRX Łódź Skip to main content

Co to jest trening z taśmami TRX?

Jest to trening z wykorzystaniem systemów podwieszanych – TRX. Taśmy TRX podczas ćwiczeń angażują mięśnie głębokie, które stabilizują naszą sylwetkę – poprawiają pracę innych mięśni, zapobiegają kontuzjom i chronią narządy wewnętrzne. Zajęcia składają się z ćwiczeń statycznych i dynamicznych.

Jakie efekty daje trening z taśmami TRX?

Wzmacnianie mięśni

Ćwiczenia z taśmami TRX doskonale wzmacniają mięśnie i budują siłę. Są częstym elementem treningów profesjonalnych sportowców.

Mobilizacja mięśni głębokich

To najważniejsze mięśnie w naszym ciele. Stabilizują sylwetkę, poprawiają pracę pozostałych mięśni, zapobiegają kontuzjom.

Zwiększenie wytrzymałości

TRX wykorzystują w treningu komandosi z Navy Seals, Policja i wiele jednostki specjalnych. Regularne ćwiczenia z TRX poprawią i Twoją wytrzymałość.

Chcesz poznać moc TRX?

Zapraszam na zajęcia grupowe! TRX wykorzystuję również na treningach personalnych.

Napisz do mnie

Moje certyfikaty