(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WQ5P7LH');
Speedball Łódź Skip to main content

Co to jest Speedball?

Speedball łączy trening funkcjonalny z bokserskim, wydolnościowym i wytrzymałościowym. Został stworzony przez amerykańskiego trenera boksu Stevena Feinberga, z wykorzystaniem piłki o wadze 1-3 kg. Zajęcia prowadzone w muzyce, przez 30-35 min. Trening bardzo intensywny. Piłka lekarska musi być trzymana przy wyprostowanych rękach przez cały czas treningu.

Jakie efekty daje Speedball?

Spala kalorie

Bardzo intensywne zajęcia z dodatkowym obciążeniem. Ćwiczenia wykonujemy bez żadnej przerwy przez 30-35 min. Gwarantuję mnóstwo potu i satysfakcji.

Wzmacnia core

Speedball angażuje nasz cały core, zmuszając ciało do stabilizacji podczas ruchów z przesuniętym środkiem ciężkości. Doskonałe uzupełnienie dla trenujących sztuki walki.

Poprawia zakres ruchów

Dużo skrętów tułowia, wymachów i pchnięć daje efekt dynamicznego stretchingu. Zakres naszych ruchów poprawia się z każdymi zajęciami.

Chcesz poczuć moc Speedball?

Zapraszam na zajęcia grupowe! Speedball wykorzystuję również na treningach personalnych.

Napisz do mnie

Moje certyfikaty