(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WQ5P7LH');
Trening dla dzieci Łódź - Bałuty - Julianów Skip to main content

W czym mogę pomóc Twojemu dziecku?

Korekta postawy

Zadbaj o kręgosłup swojego dziecka! Pomogę skorygować postawę i przeciwstawić się destrukcyjnym działaniom przesiadywania przy komputerze i telefonie.

Redukcja nadwagi

Zapewnij dziecku zdrowie i lepsze samopoczucie! Nadwaga jest przyczyną wielu chorób, m.in. cukrzycy. Obniża również samoocenę dziecka na tle rówieśników.

Poprawa koncentracji

W zdrowym ciele zdrowy duch! Wysiłek fizyczny oraz praca 1 na 1 na treningu doskonale wpływają na poprawę koncentracji Twojego dziecka!

Dzisiejsze czasy nie sprzyjają prawidłowemu rozwojowi Twojego dziecka. Tryb siedzący i telefon bardzo źle wpływają na kręgosłup i postawę. Niezdrowe, przetworzone jedzenie i wszechobecny cukier sprzyjają nadwadze. Do tego niewiele ruchu.

Zapraszam do mojego kameralnego studia treningu personalnego, gdzie w przyjaznej atmosferze pomogę w prawidłowym rozwoju Twojego dziecka. Skoryguję jego postawę, zwiększę aktywność fizyczną i nauczę poprawnie wykonywać podstawowe ćwiczenia. Dzieci są bardzo wymagającymi podopiecznymi, szybko się nudzą i tracą koncentrację, dlatego układam treningi w formie zabawy, buduję tory przeszkód i robię wyzwania. Treningi dla dzieci trwają zwykle 30-40 min, ponieważ jest to maksimum czasu, w jakim mogą ćwiczyć w skupieniu.

Zobacz jak
pracuję

  • 01. Poznajmy się 🙂
  • 02. Konsultacje
  • 03. Trening próbny
  • 04. Stretching
  • 05. Plan działania

Chcesz zapewnić prawidłowy rozwój swojemu dziecku?

Umów się na pierwszy trening z ciocią Agnieszką!

Napisz do mnie

Moje certyfikaty